مواردی درباره ما بدانید

در اینجا بخوانید و بدانید, از ما و آنچه برای شما تدارک دیده ایم.

به کیک ایمیل اعتماد کنید

با توجه به  آنچه برای شما کاربران در نظر داریم, پس از زمان نچندان طولانی تغییراتی که در امور کاری شما و جلب نظر مشتریانتان صورت خواهد گرفت را به وضوح مشاهده خواهید نمود. علاوه بر این کیک ایمیل برای شما امکان تست وگزارشاتی را در سیستم نرم افزار قرار داده است تا بتوانید از میزان بازدهی ارسال ایمیل خود باخبر باشید.همچنین برای شما راهکارهایی در نظر داریم تا بتوانید ایمیل های خود را برای افرادی ارسال نمایید که وابسته به صنف شما هستند و در نتیجه این عمل راندمان ارسال ایمیل شما بالاتر خواهد رفت. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کیک ایمیل تماس حاصل فرمایید

چرا کیک ایمیل؟

همه ما برای انجام امور روزانه خود  در هر زمینه ای, به دنبال بهترین ها هستیم. در انتخاب خود مواردی چون کیفیت , صرفه مالی, سرعت, میزان بازدهی, صرفه زمانی و موارد اینچنینی را در نظر میگیریم.  کیک ایمیل , مجموعه ای است که در نظر دارد به شما کمک کنید تا بتوانید کسب و کار خود را از طریقی بتوانید رونق بیشتر بخشید و آنرا به همگان معرفی نمایید. در این راستا , همکاران ما بر آن شدند تا با تحقیقات و بررسی در زمینه ارسال ایمیل انبوه و تبلیغاتی برای شما شرایطی را فراهم آورد تا بتوانید با هزینه کم و صرفه جویی در زمان خود به این امور دست یابید.

کمی درباره ما بدانید

کیک ایمیل حاصل سرمایه گذاری کمپانی بنام میزبان پایتخت میباشد. تیم میزبان پایتخت با دارا بودن افراد خبره و با تجربه ای در زمینه های مختلفی ائم از امور تبلیغاتی با کمک محیط مجازی اینترنت با تلاش و کوشش شبانه روزی و سابقه درخشان چند ساله برای این امور, از تمام قوا , توان و دانش خود بهره چرفته اند و سر انجام آن سرمایه گذاری بر روی وب سایت کیک ایمیل بوده است. این کمپانی تلاش بر آن دارد تا بتواند از طرق مختلف کاربران را در جهت موفقیت و شناساندن خود به سایریت سوق دهد. از این رو میتوانید با استفاده از موارد پیشنهادی از جانب ما, به کسب و کار خود رونق دهید و د رادامه آن میزان کاربران و مشتریان خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید. این کمپانی در موارد دیگری همچون ارسال پیامک های تبلیغاتی و امور میزبانی وب و دامنه نیز فعالیتهای گسترده دارد.

رضایت کاربران

پروژه های تمام شده

دنبال کنندگان ما

Our best clients

We are honoured to work with our best and of trusted partners

<
>